Kunhůtky - Patchwork

Uživatel: Přihlásit se
 

 Aktuality

 Diskuze

 Články

 Vzkazy

 Akce

 Návody

 Postupy

 Mystery

 Galerie

 Blog

 Registrace

 Přihlášení

 

large1.JPG
26.08.2014

Výtvor lektorky kurzu :)
26.08.2014

Dobrý den, velice vám
děkuji za návod na toto
pouzdro. už dlouho jsem
toužila si takové
ušít a i když mé
šicí zkušenosti jsou
jen zanedbatelné, podle
vašich fotek s popisky
to šlo úplně samo.
Ještě jednou díky a
těším se na další
skvělé nápady.

25.02.2014

... malý Pešek 2011 -
Jindřiši!ka, Maruška,
Pavla, Zuzka, Silvana,
děkuj

15.09.2013

kufrik spredu 1.jpg
12.12.2011

mořský swap 2011
22.11.2011

PB0814841.JPG
08.11.2011

pešek 2011
08.11.2011

malý Pešek
27.10.2011

upravený konečný
můj.JPG

25.09.2011Chodí Pešek okolo... Aneb mini Round Robin

...Protože toho stále nemáme dost a zřejmě právě prožíváme období „patchworkového šílenství“, po čtvrt roce v nás dozrála myšlenka zorganizovat ROUND ROBIN aneb „Chodí pešek okolo“. Ale trošku jinak....

ROUND ROBIN – je to v podstatě hra pro dospělé, plná vzrušení, napětí, ale taky nervů!
Hned na začátek informace pro ty, které se s tímto pojmem ještě nesetkaly. Možná by se to mohlo nazvat i „pošli to dál....“, což je vlastně základní princip celé zábavy. Určitý počet patchworkem postižených tvoří uzavřené kolo, které si navzájem posílá rozešité topy – a šije se v jednotlivých kolech tak dlouho, dokud se nedostane výtvor z prvního kola zpět ke své majitelce.

Vy všechny, co jste sledovaly průběh předchozích „pešků“ zajisté víte, jakých obrovských rozměrů ty topy dosahovaly – takže jsme se rozhodly, že tentokrát budeme pro změnu pracovat s menšími rozměry a i jednotlivá kola budou mít trošku jiný ráz. :)

Nebudeme zde rozepisovat přesná pravidla ani prozrazovat techniky, které budou použity – tyto informace přijdou až přímo účastnicím, které se přihlásí. Jen prozradíme, že výsledný top bude mít rozměry cca 117x117 cm (tzn. nic extrémně velikého) a bude mít celkem 6 kol. Kolik šestic vytvoříme je zatím tajemství :)
Každá účastnice od nás obdrží přesné pokyny jak má které kolo vypadat a přesně jednu adresu, na kterou bude jednotlivé pešky posílat. :) Každá bude šít každé kolo, ale pokaždé na jiném pešku - a bude se užírat zvědavostí, protože o peškovi se nic neprozrazuje! Nesmí uniknout ani jedna fotka, ani jedna informace - snad mimo tajemných a nadšených ááááááách!

Sice je to samozřejmost, ale ještě dodáváme, že se šije POUZE ze 100% bavlněných látek, předem vysrážených a že je vyžadována maximální PŘESNOST A PRECIZNOST šití – platí pravidlo, že každá patchworkářka šije tak, jak by chtěla, aby šily ty ostatní na jejím topu.

Termín přihlášení konec března - v dubnu šijeme první kolo a na prvního května posíláme dál! Na každé kolo bude jeden měsíc :)

Přihlásit se můžete kliknutím na přihlásit v tabulce dole, ale pozor, protože Pešek je akce tajná až tajemná, nikdo mimo organizátorů neuvidí, kdo další je přihlášený. Že jste přihlášeny poznáte podle toho, že Vám bude svítit tlačítko ODHLÁŠENÍ místo PŘIHLÁŠENÍ. Případně se poptejte mailem - do diskuse se k účasti moc nepřiznávejte ;) Mail: Kunhutky@seznam.cz
O počtu přihlášených Vás budeme průběžně informovat - ani to neuvidíte :)

1. část

2. část

3. část

4. část

5. část

6. část

Minipešek

UzávěrkaDatum přihlášení
31.03.2010 Nepřihlášen
Přihlášení do konce března - přesnější informace a jednu adresu z vašeho řetězu dostanete až po uzavření přihlášek :)

 
Vložení fotografie
Nová fotografie: 
Popis fotografie: 


Musíte být přihlášení
 
kunhutky@seznam.cz