Kunhůtky - Patchwork

Uživatel: Přihlásit se
 

 Aktuality

 Diskuze

 Články

 Vzkazy

 Akce

 Návody

 Postupy

 Mystery

 Galerie

 Blog

 Registrace

 Přihlášení

 

large1.JPG
26.08.2014

Výtvor lektorky kurzu :)
26.08.2014

Dobrý den, velice vám
děkuji za návod na toto
pouzdro. už dlouho jsem
toužila si takové
ušít a i když mé
šicí zkušenosti jsou
jen zanedbatelné, podle
vašich fotek s popisky
to šlo úplně samo.
Ještě jednou díky a
těším se na další
skvělé nápady.

25.02.2014

... malý Pešek 2011 -
Jindřiši!ka, Maruška,
Pavla, Zuzka, Silvana,
děkuj

15.09.2013

kufrik spredu 1.jpg
12.12.2011

mořský swap 2011
22.11.2011

PB0814841.JPG
08.11.2011

pešek 2011
08.11.2011

malý Pešek
27.10.2011

upravený konečný
můj.JPG

25.09.2011

Trojnásobný pešek - aneb třikrát stejně a pokaždé jinak

Už v okamžiku, kdy se začaly líhnout plány na miniPeška, začala ve mně začala klubat šílená myšlenka... Většina z vám už odhalila, co jsem se rozhodla vyzkoušet :)
Zajímalo mě totiž, jak moc se může Pešek měnit podle toho, kdo ho šije, jak moc může být ovlivněný náhodou a momentální inspirací... No a vrtalo mi to hlavou tak moc a tak dlouho, že jsem se rozhodla k bláznivé akci.

Svého Peška jsem chtěla do pokoje našich holčiček, ale ideálně tak, aby ho měly jako ochranu před chladem za postelí... Jenže... Malých holčiček máme doma nadbytek - a jak vybrat která z nich dostane Peška? Takže jsem se přihlásila do Peška hned třikrát - moje kalkulace byla jednoduchá - jsem poslední měsíce doma na mateřské, tak bude čas... Šití si užiju a bude to zábava.
V něčem jsem měla pravdu, v něčem jsem se přepočítala... Bylo to úžasné dobrodružství - ale taky šílená práce a fuška. A o prázdninách i šílený stres, protože v červenci jsme nebyli skoro doma - to mě ti darební Pešci skoro odrovnali... Už o nich přemýšlím jako o osobách - tak daleko jsem po půl roce došla...

Na mou čest prohlašuji, že jsem šila podle svého nejlepšího svědomí a pokaždé jsem se důkladně snažila... Snad jsem žádnému Peškovi neublížila - doufám!

Byly chvíle, kdy jsem s tím chtěla švihnout (pardon za ten expresivní výraz) - hlavně v okamžiku, ky jsme měla v ruce úchvateného černého Peška - ten si vybral celý kopec smůly a mé nešikovnosti - a já měla jednu chvíli neodolatelnou chuť ho mrsknout do kouta a tančit na jeho zmuchlané mrtvole :)
Byly ale také chvíle, kdy mě pohled na Peška, který se mi povedl, těšil tak, že se s jeho fotkou kochám doteď... Byl to hlavně jeden Pešek, kterého jsem skoro obrečela, nevěděla jsem co s ním - ale pak byl... Krásný... Hned bych si ho nechala...

Bylo to dobrodružství, krásné a úchvatné - a byla to šílenost - obrovská a drzá.
Ale stálo to za to!!!

Do světa jsem pustila tři úplně stejné obálky - byl v nich totožný obsah, můj flic-flac střed, deníček se stejným textem (píšu strašně, vím to - a moc a moc se omlouvám!!!) a stejná sada látek. Tím začalo půlroční dobrodružství, jehož výsledek Vám teď předkládám :)

trojpesek_0.jpg

Takto vypadaly malinké středy, když mě opouštěly - bohužel jsem hlava dubová a nevyfotila si je pohromadě...

trojpesek_4.jpg

A přiložené látečky - barevnost jsem záměrně volila výraznou aby k nim bylo obtížné něco dodat a aby tak Pešci k sobě ladili...

trojpesek_1.jpg

A tady je už Pešek první, šitý s péčí - podílely se na něm Uursik, CHOIVA, jitusak, ldk a Malucis (řazeno podle kola) - moc se mi líbí a děkuji!

trojpesek_2.jpg

A Pešek druhý - úplně jiný, méně scrapový, ale naopak krásně a umně aplikovaný - šily ho petrželka, Kača, janaetz, koryska a Tifinka. Když mi přišel - a přišel jako první, málem jsem ho obrečela - je nádherný, děkuji!

trojpesek_3.jpg

Poslední Pešek, pro mě největší překvapení - je tak jemný a krásný a přesto kontrastní - některá kola jsou naprosto jednoduchá, ale přesto Peškovi pomohla - jeho autorky jsou jitrnice, golondrina, vichrice, Lotta a gabuška1 - moc děkuji, je pro mě výzvou ke quiltování a já se na ni těším :)

Jsem z experimentu moc nadšená - ale přesto musím říct, že už stačilo! Popravdě toho mám plné kecky... Pešky chci došít svým princeznám do nového pokojíčku - slibuji, že pak dodám fotky přímo z místa ubytování nádherných Pešečků.

Moc vám všem děkuji, vážím si a obdivuji Vaši práci. Díky!

 
Vložení fotografie
Nová fotografie: 
Popis fotografie: 


Musíte být přihlášení
 
kunhutky@seznam.cz